Závod

OBŘÍ ZÁVOD je lehce netradiční, lehce extrémní a hlavně závod úplně pro všechny!! Spolupráce muže a ženy, dva odlišné živly musí začít spolupracovat, podporovat se! Čeká je 1,5 km pádlování na kanoi, dále 11 km jízdy na kole a nakonec 5,5 km běhu. Vše vedené malebným okolím města Hostinného.

V sobotu 10. května 2008 se bude konat už druhý ročník OBŘÍHO ZÁVODU. Závod je určen pro širokou nejen-sportovní veřejnost. Smíšené dvojice, tedy muž a žena se mohou zúčastnit ve dvou kategoriích. Buď v kategorii TÝMŮ nebo v kategorii DVOJICE.

1. kategorie TÝMY
každé jednotlivé disciplíny se bude účastnit nová dvojice, přičemž to musí být dvojice smíšená, tedy muž a žena. Družstvo musí mít tedy tvořit 3 muži a 3 ženy.

2. kategorie DVOJICE
smíšená dvojice, která absolvuje celý závod - všechny jeho tři části (což bude pro ně určitě zajímavější zážitek i vzhledem k zvládnutí přecházení z jedné disciplíny na druhou)

Po skončení celého závodu a doběhnutí poslední dvojice, bude následovat vyhlášení výsledků ve všech kategoriích. V průběhu celé akce bude probíhat doprovodný program formou různých vystoupení, soutěží a her. Na večer máme pro vás připravenou tzv. afterparty na místním koupališti!!!! Vstup bude lidový a pro účastníky závodu bude zdarma...:-)!!


Harmonogram - Závod
8.00 - 9.00 Akreditace
9.00 Předstartovní info
9.30 Start kanoe
11.00 Start MTB
12.00 První tým v cíli
14.00 Poslední tým v cíli
14.30 Vyhlášení

Aktuality


2.2.2009 | Obří závod 2009
Od počátku února začínáme připravovat další ročník závodu. Předpokádané datum konání je 9.5.2009

Odkazy

www.hostinne.info

Další závody:

www.adrenalincup.cz
www.bobrcup.cz
www.zubrcup.cz
www.muchovman.net
www.sundisk.cz/extremcup
www.tourderalsko.cz